ترجمه نوشته

فویل طلاکوب و درخشندگی بسته‌بندی

در این مقاله قصد داریم تا دلایل درخشندگی بسته‌بندی محصولات توسط فویل طلاکوب را با هم بررسی نماییم. با آذین ماهان آویسا همراه باشید.

 

چرا فویل طلاکوب به درخشندگی بسته‌بندی کمک می‌کند؟

پاسخ تمایزاست.

این چیزی است که هر صاحب برند برای محصول خود می‌خواهد، اما در بازارهایی که به شکلی فزاینده شلوغ و شلوغ‌تر می‌شود، دستیابی به این هدف نیز سخت‌ و سخت‌تر می‌گردد.

صاحبان برند می‌دانند که بسته‌بندی عامل اصلی تمایز قفسه است و تکنیک‌های تکمیلی خاص، مانند فویل طلاکوب، می‌تواند محصول آن‌ها را در مقایسه با دیگر محصولات ارتقا دهد و یک میانبر بصری از کیفیت محصولی که در داخل آن وجود دارد را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد.

 

 

فویل طلا کوب و درخشندگی محصول

 

طلاکوبی فرآیند استفاده از فشار و یا گرما برای اعمال فویل متالیک یا هولوگرام بر روی موادی مانند کاغذهای سبک، مقوا، تخته چند لایه، پلاستیک و تخته راه راه است.

ژاک ریموند، رئیس واحد تجاری بازاریابی محصول در BOBST می‌گوید: «در دنیایی که ما بازارهای بسیار بالغ با فرصت‌های محدود برای رشد عمده داریم، شکی نیست که محصولات باید به نحوی خود را متمایز کنند.

استفاده از فویل طلاکوب به تقویت ارزش محصول کمک می‌کند و اغلب با محصولات درجه یک همراه است.

در نهایت، بسته‌بندی یک ابزار بازاریابی است و با استفاده از فویل طلاکوب، می توانید کیفیت آنچه را که در داخل آن قرار گرفته است، منتقل کنید.

 

کاربرد در سراسر صنایع

فویل طلاکوب در طیف گسترده‌ای از بخش‌های صنعت استفاده می‌شود، اما مهم ترین آنها در غذا و نوشیدنی (مانند شکلات‌های ممتاز، بطری‌های نوشیدنی، و سایر مواد غذایی درجه یک)، لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی، اسکناس، کارت ویزیت، کارت‌های تبریک و کارهای هنری است.

در ارزش تزییناتی مانند فویل طلاکوب شکی وجود ندارد.

طبق مطالعه‌ای که توسط انجمن جلوه‌های فویل و تخصصی (FSEA) انجام شده است، طلاکوبی و سایر موارد مشابه روی بسته‌بندی محصول می‌تواند به جلب توجه سریع‌تر مصرف‌کننده کمک کند و توجه را برای مدت طولانی‌تری نسبت به بسته‌بندی‌های معمولی حفظ کند.

در مطالعه دیگری در مورد بسته بندی قهوه یکبار مصرف، بسته بندی با ورق طلا ۲.۵ برابر سریعتر از بسته‌بندی معمولی توجه شرکت کنندگان را به خود جلب کرد.

اگرچه اهمیت طلاکوبی صرفا به دلیل فواید بصری نیست.

طلاکوبی به دلیل خاصیت ضد جعل آن، به ویژه در داروسازی و در فناوری‌هایی مانند تلفن‌های هوشمند نیز استفاده می‌شود.

 

جهت مشاهده محصولات آذین ماهان و اطلاعات بیشتر از تولید فویل‌های طلا کوب از طریق راه‌های زیر در خدمت شما عزیزان هستیم.

محصولات آذین ماهان

  ارتباط با ما

 درباره شرکت آذین ماهان آویسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *